images
<

Yasal Uyarı


BY'SALATA Web sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm sitemize ait kurumsal politikalarımızı içermektedir. Kurumsal web sitemizin herhangi bir sayfasına girmekle, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Bu site BY'SALATA tarafından hazırlanmakta ve işletilmektedir.

BY'SALATA

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BY'SALATA' ya aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal takibat yapılacaktır.

BY'SALATA Web Sitesi virüslere karşı korunmakta olmakla beraber, bu konuda garanti vermemektedir. Web sitemizden herhangi bir doküman, uygulama vb. indirmeden önce virüs taraması yapılması veya gerekli korunma önlemlerin alınmasını tavsiye ederiz.

BY'SALATA logosunun diğer web sitelerinde kullanımı;

1-BY'SALATA logosunu diğer web siteleri, aşağıda sağlanan logoyu kullanacaklardır. Aşağıdaki logoyu bilgisayarınıza indirmek ve yasal uyarı yazımızı okumakla belirtilen ilkeleri kabul etmiş sayılırsınız.

2- Logo, her zaman BY'SALATA’ nın http://www.bysalata.com adresindeki ana sayfasına çalışır durumda bir bağlantıya sahip olmalıdır.

3- Logo, sadece, BY'SALATA ya da hizmetlerine doğru atıfta bulunulan Web sayfalarında kullanılabilir ve atıfta bulunulan yerin hizasında ya da aynı sayfanın en altında gösterilmelidir.

4- Kendi Web sayfanızın başlığı, diğer ticari marka amblemleriniz ve logolarınız en az BY'SALATA Logosu kadar ön plana çıkmalıdır.

5- BY'SALATA Logosunu sponsorluk, destek ya da lisans verildiğini ima edecek hiçbir şekilde gösterilemez.

6- BY'SALATA Logosunun her iki yanında, sayfadaki diğer grafik veya metin öğelerle arasında bir minimum boşluk olmalıdır (Logonun yüksekliği kadar boşluk bırakılmalıdır.)

7- BY'SALATA Logosu, başka herhangi bir logonun bir parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz.

8- BY'SALATA Logosunu, ebadı, boyutları, renkleri ve öğeleri dâhil olmak üzere, herhangi bir şekilde değiştirilemez, animasyon yapılamaz, dönüştürülemez ya da başka herhangi bir işlemden geçirilerek, perspektifi veya iki boyutlu görünümü bozulamaz.

9- BY'SALATA, Logonun kullanımını konusunda verdiği izni, tek taraflı olarak, kaldırma ya da koşullarını değiştirme hakkına her zaman sahiptir.

10- BY'SALATA bu ilkelere uymayan, BY'SALATA’ nın fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı harekete geçme hakkını saklı tutar.

BY'SALATA Logosu aşağıdadır.